Ľutujeme, nemôžeme nájsť {{term}}. Skúste to znova.
Reakcia spoločnosti Regus na COVID-19

Jeden globálny dodávateľ, jedno kompletné riešenie

Rozširujte svoje podnikanie so spoločnosťou, ktorá rozširuje to svoje. Služba Dočasné náhradné pracovisko sa za posledné dva roky každoročne rozšírila o viac než 100 %.

Ponúkame zaručenú 10 alebo 15-percentnú províziu z celkovej sumy zmluvy, rýchlu platbu vyplácanú vopred a poskytujeme vám prístup k cenným informáciám a údajom pre odvetvie kontinuity obchodných činností.% or 15%

Staňte sa súčasťou dynamického riešenia dočasného náhradného pracoviska, ktoré podnikom umožňuje prekonať núdzové situácie prakticky v každom väčšom meste na svete s jedným dodávateľom.

Kontaktujte náš tím pre dočasné náhradné pracovisko

Malá kancelária pre dočasné náhradné pracovisko

Pomôžte svojim klientom prekonať núdzovú situáciu rýchlejšie

Máme globálnu sieť pracovísk na uľahčenie plynulej kontinuity obchodných činností pre svojich klientov.

Zaručené pracovisko

Naša globálna sieť je zárukou úspešnej realizácie plánu na zabezpečenie kontinuity obchodných činností vašich zákazníkov v prípade akejkoľvek núdzovej situácie alebo krízy, a to bez potreby čakania alebo potreby predplatenia na dlhé časové obdobie.

Globálne riešenie na kľúč

Kancelárske priestory sú zariadené a pripravené na používanie. Vybavené sú vysokorýchlostným internetom a telefónnymi službami, recepciou, kuchynkou a zahŕňajú aj upratovanie.

Jednoduchá správa

Nemusíte podpisovať zmluvy s viacerými dodávateľmi – jeden globálny poskytovateľ, jedna jednoduchá zmluva na predplatné, nepretržité služby zákazníkom a žiadne zriaďovacie náklady alebo kapitálové investície.

Kontaktujte náš tím pre dočasné náhradné pracovisko

Staňte sa súčasťou našej globálnej komunity

Poznáme odvetvie zo všetkých strán.

Vytvorili sme podujatia, na ktorých sa s vami podelíme o získané poznatky a vy získate prístup k cenným informáciám a údajom o odvetví kontinuity obchodných činností.

Využívajte naše priestory na spoločne sponzorované podujatia na tému kontinuity obchodných činností a prekonávania núdzových situácií

Rozšírte svoje portfólio a využívajte výhody siete Regus

Poskytnite svojim zákazníkom špičkový obsah pre dané odvetvie – dokumenty, výskumné práce a prípadové štúdie

Kontaktujte nás priamo a staňte sa partneromVytvoriť účet